^ Do Góry

Rejsy po Noteci GALAREM - wynajem na wyłączność

 

 

REJSY PO RZECE ŁODZIĄ WYCIECZKOWĄ - GALAR "PIERWSZY"

Start: Przystań Marina Czarnków
ul. Rybaki 30, 64-700 Czarnków

Możliwość korzystania z pokładowego grilla.

Termin oraz trasę rejsu ustalamy telefonicznie.

Rejs po rzece to świetna okazja na chwile odprężenia z przyrodą na wyciągnięcie ręki. Kilkugodzinny rejs pozwala zapomnieć o pędzie życia i beztrosko spędzić czas w gronie najbliższych. Na pokład zapraszamy osoby w każdym wieku, zarówno te najmłodsze (możliwość wjazdu wózkiem dziecięcym na pokład) jak i osoby starsze, ponieważ wygodne siedziska oraz duża ilość miejsca w łodzi pozwala każdemu czuć się bezpiecznie i komfortowo. Duży stół umiejscowiony na środku Galaru wręcz zachęca do piknikowania, dlatego zachęcamy do zabrania na pokład słodkich przysmaków.

Oferujemy

Rejsy okolicznościowe:

czyli wynajem Galaru na imprezę na wodzie. Ta niebanalna forma wyprawienia uroczystości z pewnością pozostanie długo w pamięci gości, a licznie wykonane zdjęcia będą zawsze wywoływać uśmiech na twarzy. Stół biesiadny, grill, nagłośnienie i doskonała atmosfera sprawi, że impreza będzie wyjątkowo udana. 

Rejsy dla szkół:

to świetna okazja na lekcję biologii i geografii w plenerze.

Rejsy dla firm:

to oferta bez ograniczeń, dostosowujemy się pod preferencje klienta. Na naszym Galarze mogą być prowadzone kursy i szkolenia, odbywać się luźne rozmowy jak i podpisywane umowy. Zasilanie 230V na łodzi pozwala na prace urządzeń medialnych przez długie godziny. Dodatkowo możliwość dostarczenia na pokład smacznych dań przez firmę cateringową.

Obsługa imprez:

jest ofertą skierowaną do miast leżących nad Notecią. Świadczymy usługi przewozu osób podczas trwania festynów i imprez. Nasza łódź jest wyjątkową atrakcją, która pozwala uświetnić każdą imprezę. 

 

Rezerwacji terminu prosimy dokonywać pod nr telefonu: 791 517 629

Zapraszamy!